Absolute disainiga 6th SENSE küpsetusahi

Kui suurepärased
küpsetustulemused
kohtuvad lihtsusega.

Vali ja küpsetaTänu 6th SENSE tehnoloogiale võid seadistada oma ahju juhtnupu unikaalse kolmeastmelise "pööra ja kinnita" funktsiooniga. Lihtsalt vali sobiv tsükkel 16 eelseadistatud küpsetusfunktsiooni hulgast ja naudi suurepärast maitset.

watch video - Whirlpool

Funktsioon iga
Sinu retsepti jaoks

6th SENSE juhtnupu pööramisega saad seadistada õige funktsiooni 6 enamkasutatava toidukategooria jaoks, et valmistada oma lemmiktoitu lihtsalt ja kindlalt.

Hõrk leib

Krõbe pizza

Suured road

Perfektne pasta

Suurepärane magustoit

Maitsev linnuliha

Võitmatu energia ja aja kokkuhoid

Tänu Ready2Cook funktsioonile ei pea sa enam ahju eelkuumutama, et saada suurepäraseid küpsetustulemusi. Ning hoiad aega ja energiat kokku kuni 20%.*

Revolutsiooniline ahju puhastus

Tänu SmartClean tehnoloogiale saad puhastada ahju sisemust aega, energiat ja keskkonda säästes. Ainult 30 minutiga on Sul enneolematult puhas ahi ilma mingit agressiivset puhastusvahendit kasutamata.

Muud eelised

Absoluutne disain
absoluutse ilu jaoks

Meie Absolute tooteseeria pakub Sulle intuitiivset kasutuskogemust tänu 6th SENSE juhtpaneelile, sõrmejäljevaba pealispinda ja kaunist disaini, mis sobitub täiuslikult teiste Absolute seeria seadmetega.

Hääletu
sulgemine

Tänu pehmeltsulguvatele ahjuustele on Sinu köök veelgi vaiksem. Spetsiaalne uksemehhanism hoiab ära igasuguse müra ukse sulgemisel.

Sujuv
libisemine

Täielikult libisevad riiulid teevad toiduvalmistamise kergemaks. Restide disaini ja stabiilsust on parendatud. Küpsetusplaadid on täielikult uuendatud, olles saadaolevatest sügavaimad ja sobivad eriliste retseptide jaoks.

Rohkem ruumi,
rohkem loomingulisust

Ahju 65-liitrine mahutavus lubab valmistada rohkem roogi samal ajal. Võimalusel asetada reste viiele erinevale tasandile annad Sulle täieliku paindlikkuse. Iga ahjuosa on kujundatud erinevate roogade jaoks.


* Võrreldes Whirlpooli sarnase A-energiaklassiga toote keskmise energiakuluga