6th SENSE Colours eestlaaditav pesumasin koos Colours 15° lisafunktsiooniga

You need Adobe Flash player the latest Flash Player to see the content of this site

6th SENSE Colours ton uus unikaalne programmivalik erinevatele värvivalikutele, millest igaüks rakendab 6th SENSE tehnoloogiat pesemise optimeerimiseks konkreetse värvivaliku tarvis kanga tüübist hoolimata. 6th SENSE Colours pesumasinad kohanduvad tänu oma intuitiivsele loogikale sellega, kuidas te oma pesu sordite, säilitades värvide suurejoonelisuse ja tagades kangaste ülima hoolduse.

COLOURS 15° lisafunktsioon

Meie unikaalne tehnoloogia tagab teile silmapaistva pesutulemuse ülimadalatel temperatuuridel. Kui aktiveerite Colours 15°C lisafunktsiooni, siis peseb meie masin tänu 6TH SENSE ja Wave Motion tehnoloogiatele temperatuuril 15°C just niisama perfektselt, nagu teeb seda temperatuuril 40°C*, säilitades kauem värvide eredust**.
Parima tulemuse saamiseks rakendage Colours 15° lisafunktsiooni kombineeritult 6TH SENSE värvilise pesu programmide unikaalse valikuga. Need optimeerivad pesemist konkreetsete värvivalikute tarvis kanga tüübist hoolimata. Nii püsivad teie tumedad värvid tumedana ja heledad heledana ilma värvi andmata. Olemas on ka segapesu programm, mis tagab silmapaistva tulemuse mitmete erinevate kangaste pesemisel.

*40°C segapesu programmiga.
**Testinud wfk - Saksa instituut - (WL 5589/11)

 

6th SENSE doseerimissoovitus ja ökomonitor

6th SENSE doseerimissoovitus ütleb teile, milline on ideaalne pesuaine kogus vastavalt pesu kogusele, määrdumisastmele ja tüübile, vee karedusele ja kasutatava pesuaine tüübile (pulber või vedelik), tagades optimaalse tõhususe ressursside kasutamisel ning hoides kokku energiat, vett ja aega!

Ökomonitor annab teile tagasisidet energiakulu kohta programmi valimise ajal, näidates vähem kui 10 sekundiga, milline on iga pesukoguse jaoks tõhusaim programm.

Omavahel kombineeritult kannavad need kaks funktsiooni rohelise põlvkonna silti Green Generation, mida omistatakse üksnes meie kõige keskkonnasõbralikumatele toodetele, mis tagavad teile omas klassis parima talitluse ja ressursside optimeerimise.

A+++ energiatõhusus

Tänu eksklusiivsele tehnoloogiale nagu uus vaikne Motion mootor pakuvad Whirlpooli uued pesumasinad “omas klassis parimat” energiatõhusust ning tarbivad 30% võrra vähem energiat standardsetest A-klassi masinatest3.

3 Vastavalt NELi standardile.

Pihustusloputus

See patenditud veesüsteem tagab unikaalsel viisil silmapaistva loputustulemuse. Pihustades suure surve all oleva veekoonuse otse trumlisse, võimaldab see saavutada parema, hügieenilise loputustulemuse ning vähendab veekulu kuni 20% võrra4.

4 Võrreldes samaväärse Whirlpooli pesumasinaga, millel puudub pihustusloputuse lisafunktsioon.

Meie pesumasinad

Tutvuge ka ZEN-tehnoloogiat rakendavate Whirlpooli pesumasinatega - see tähendab kangaste parimat hooldust täiuslikus vaikuses.

Tutvuge meie valikuga

Tootevalik