Mikrolaineahjud

 • Q: Valmistasin mikrolaineahjus kalaroa. Kuidas eemaldada ebameeldivat lõhna?

  A:

  Soojendage mikrolaineahjus sidrunitükiga veetassi umbes ühe minuti jooksul ning kõik lõhnad kaovad.   

 • Q: Miks ei tohi mikrolaineahjus kasutada metallesemeid?

  A:

  Metall peegeldab mikrolaineahju kiirgust. Kui ühte punkti suunata liiga palju kiirgust siis võib see tekitada sädemeid ning see võib mikrolaineahju kahjustada.

 • Q: Milliseid kööginõusid saab kasutada mikrolaineahjus?

  A:

  Alumiiniumfooliumi või metalli korral kasutage ainult valmistaja poolt mikrolaineahjus kasutamiseks heakskiidetud nõusid. Plastikust kottide, katete, toidunõude või mahutite korral kasutage ainult valmistaja poolt mikrolaineahjus kasutamiseks heakskiidetud nõusid. Keraamika ja savinõude korral järgige valmistaja soovitusi. Portselani või kivinõude korral järgige valmistaja soovitusi. Küpsetuspaberi kasutamine mikrolaineahjus on lubatud. Keraamilist klaasi või klaasi kasutamine on mikrolaineahjus lubatud. Melamiini korral järgige valmistaja soovitusi. Paberrätikud, paberist lauanõud või salvrätikud? Kasutage ainult valmistaja poolt mikrolaineahjus kasutamiseks heakskiidetud nõusid.   

 • Q: Kuidas puhastada ja hooldada roostevaba terasest pindasid?

  A:

  Mõned soovitused roostevabast terasest pindade puhastamiseks ja hooldamiseks:

  • Kasutage roostevaba terase puhastusainet ja lihvimisainet. WPro toodete ostmiseks külastage meie tarvikute poodi.
  • Kasutage vedelat puhastusainet või universaalset puhastusainet. Loputage puhta veega ning kuivatage pehme, kiuvaba riidetükiga. Katlakivi plekkide eemaldamiseks kasutage äädikat. Ärge kasutage seebitäitega küürimispatju, abrasiivseid puhastusvahendeid, Cooktop lihvimiskreemi, terasniitidest patjasid, teralisi pesemislappe ja mõningaid paberrätikuid. See võib roostevaba terasest pindasid kahjustada.

 • Q: Mille poolest erinevad "Crisp" funktsiooniga mikrolaineahjud teistest mikrolaineahjudest?

  A:

  "Crisp" funktsioon kasutab samaaegselt kolme kuumusallikat. See võimaldab kasutada spetsiaalset "crisp" plaati, mis hoiab temperatuuri 210 kraadi juures (ideaalne temperatuur krõbeda pealispinna saavutamiseks). "Crisp" plaat võimaldab Teiel pruunistada vorstikesi, valmistada krõbedat peekonit, ideaalseid pitsasid ja isegi praadida muna.