Side by side külmikud

 • Q: Mida ma saan teha oma toidu kaitsmiseks elektrikatkestuse ajal?

  A:

  Elektrikatkestuse korral on aeg, mille jooksul sügavkülmik jääb külmaks, erinev. Täis sügavkülmik jääb külmaks pikema aja jooksul kui osaliselt täidetud sügavkülmik ning lihaga täidetud sügavkülmik jääb külmaks pikema aja jooksul kui valmistoiduga sügavkülmik. Külma temperatuuri säilitamiseks maksimaalselt pika aja jooksul hoidke sügavkülmiku uks suletuna. Kui sügavkülmik on pooltühi, siis kasutage toiduainete isoleerimiseks ajalehti, kuid eemaldage need elektritoite taastumisel. Elektritoite taastumisel soovitame külmiku ja sügavkülmiku puhtaks pesta. 

 • Q: Mis on Total No Frost funktsiooniga külmik või sügavkülmik?

  A:

  Total No Frost funktsioon eemaldab külmikust ja sügavkülmikust jää, puhudes niiskuse vähendamiseks jahutatud õhku. Toidupakendid ei kleepu üksteise külge, toidu sildid jäävad selgelt loetavaks ning jää ei raiska hoiuruumi. Lahtisulatamine on praktiliselt mittevajalik. 

 • Q: Energia tarbimises on seadmetel kolm erinevat taset. Milline neist on kõige parem valik?

  A:

  A ja A+ seadmed on kõige madalama energia tarbimisega. See on parim keskkonnale ning Teie rahakotile.

 • Q: Kuidas eemaldada külmikust ebameeldivat lõhna?

  A:

  Puhastage külmikut seestpoolt keskmise tugevusega pesuvahendiga.

 • Q: Kuidas külmikut puhastada?

  A:

  Lõhnade tekkimise ärahoidmiseks puhastage nii külmikut kui ka sügavkülmikut umbes üks kord kuus. Ühendage lahti toitejuhe. Eemaldage külmiku seest kõik osad, nagu näiteks riiulid, karbid jne. Peske, loputage ja kuivatage põhjalikult kõik eemaldatud osad ja külmiku sisemus. Pesemiseks kasutage puhast käsna või pehmet lappi ning keskmise tugevusega pesuvahendit. Ärge kasutage sisemiste plastikosade ja uksetihendite puhastamiseks abrasiivseid või tugevaid puhastusaineid, nagu näiteks aknapesuaineid, küürimisaineid, tuleohtlikke vedelikke, puhastusvahasid, kontsentreeritud pesuaineid, pleegitusaineid või petrooleumi sisaldavaid pesuaineid. Ärge kasutage paberrätikuid, küürimispatju ja muid tugevaid puhastusvahendeid. Need võivad materjale kriimustada või kahjustada. Lõhnade eemaldamiseks peske külmiku sisemust sooja vee ja söögisooda seguga (26 grammi söögisoodat ühe liitri vee kohta). Roostevaba terasest ja värvitud välispindade pesemiseks kasutage puhast käsna või pehmet lappi ja keskmise tugevusega pesuainet. Ärge kasutage abrasiivseid või tugevaid puhastusvahendeid. Kuivatage põhjalikult pehme lapiga. Värvitud välispindade lisakaitseks kandke pindadele pehme lapi abil spetsiaalset vaha. Vältige plastikosade vahatamist

 • Q: Milline temperatuur peab olema külmiku ja sügavkülmiku sisemuses?

  A:

  Eelistatult on keskmine temperatuur 3°C kuni 4°C vahel, alumiseks piiriks on 0°C ja ülemiseks 7°C. Temperatuuril 7°C rikneb toit kiiremini.

 • Q: Kuidas vahetada veefiltrit?

  A:

  Veefilter pn paigaldatud ukse alla sokli võresse. Veefiltri eemaldamiseks pöörake seda vastupäeva umbes veerand pööret ning tõmmake edasi. Filtri käepide ühendatakse uue filtriga, uus filter sisestatakse koos käepidemega vertikaalselt ning pööratakse päripäeva kuni peatumiseni. Sisemise ventiili ja veevoolu avamiseks tuleb filtrit pöörata lõpuni. Mitteoriginaalsed filtrid võivad sisemist ventiili mitte avada ning seetõttu on nende kasutamine mittesoovitav. Vilkuva F1 muutmiseks ühtlaseks F99-ks vajutage OK nuppu 10-ks sekundiks.

 • Q: Veeautomaadist tuleval joogiveel on kemikaali maitse.

  A:

  Joogivett peab kasutama regulaarselt.

 • Q: Veeautomaadi filtri punane tuli on sees. Kuidas see valgusti töötab?

  A:

  Veefiltri eluiga on kuus kuud. Kui sellest on kulunud 90%, siis muutub indikaator rohelisest oranžiks ning veefiltri kasutusaja lõpus muutub indikaator punaseks. Pärast filtri vahetamist vajutage "Reset (lähtesta)" nuppu kolmeks sekundiks ning indikaator muutub roheliseks. Varasematel mudelitel oli oranž värvus pigem punane ning see võis tekitada segadust. Lisaks sellele ei lähtestanud lähtestusnupp oranži indikaatorit roheliseks, roheliseks sai lähtestada ainult punast. See lähtestus 3 nädala möödudes.

 • Q: Kui kiiresti valmistab külmik jääd?

  A:

  Jäämasin ei valmista jääd kuni külmakambri temperatuur ei ole langenud temperatuurini -12°C. Jää-ämbri täitumiseks võib kuluda terve päev.