Ahjud

 • Q: Kuidas puhastada ja hooldada roostevaba terasest pindasid?

  A:

  Mõned soovitused roostevaba terasest pindade puhastamiseks ja hooldamiseks:

  • Kasutage roostevaba terase puhastusainet ja lihvimisainet. WPro toodete ostmiseks külastage meie tarvikute poodi
  • Kasutage vedelat puhastusainet või universaalset puhastusainet. Loputage puhta veega ning kuivatage pehme, kiuvaba riidetükiga.
  • Katlakivi plekkide eemaldamiseks kasutage äädikat. Ärge kasutage seebitäitega küürimispatju, abrasiivseid puhastusvahendeid, Cooktop lihvimiskreemi, terasniitidest patjasid, teralisi pesemislappe ja mõningaid paberrätikuid.

 • Q: Kuidas puhastada ahju klaasi?

  A:

  Kasutage klaasipuhastusainet ja pehmet lappi või käsna. Kandke klaasipuhastusainet pehmele lapile või käsnale, ärge pihustage otse klaasile. Kahjustuste ärahoidmiseks ärge kasutage abrasiivseid puhastusaineid, terasniitidest patjasid, teralisi pesemislappe või mõningaid paberrätikuid. Paberrätikute kasutamisel kontrollige kõigepealt nende sobivust, kuna mõned paberrätikud võivad klaasi kahjustada.

 • Q: Ma ei saa paigaldada oma pliidi õhupuhastile välistoru. Kas ringlus on hea idee?

  A:

  Jah. Kõiki Whirlpooli õhupuhasteid saab kasutada kas torustikuga ühendatuna või ringluse režiimis. Ringlus eemaldab õhupuhastit läbivast õhust ebameeldivad lõhnad ja rasva ning suunab selle tagasi kööki. Süsteem ei vähenda õhu niiskussisaldust, seega võib suurendada Teie köögi õhu niiskussisaldust. Ärge ühendage mootorita õhupuhastit tsentraalse ventilatsioonisüsteemiga.   

 • Q: Milline on minimaalne vahemaa pliidiplaadi ja õhupuhasti vahel?

  A:

  7500 W võimsusega Whirlpooli gaasipliidi korral on minimaalseks vahemaaks 65 cm. Üle 7500 W võimsusega pliitide korral on minimaalseks vahemaaks 75 cm. Elektriliste pliidiplaatide korral peab vahemaa olema 65 cm.  

 • Q: Kas õhupuhastile on vajalikud spetsiaalsed filtrid?

  A:

  Jah, Te vajate spetsiaalseid rasva ja lõhna filtrit. See on tavaliselt kassett, mis on täidetud absorbeerivate söegraanulitega. Filtrit tuleb regulaarselt vahetada, vaadake kasutusjuhendit.