Whirlpooli klaaskeraamiline induktsioonpliidiplaat - WF S5060 CPBF

WF S5060 CPBF | 859991662430 | Tooteinfo
    Must Must
Tehnoloogia/omadused
Küpsetusfunktsioonid
Disain
Energiatõhususe klass

Võrdlus turul saadaolevate Whirlpooli toodetega

Tehnoloogia/omadused

Uuenduslik tehnoloogia, täiustatud juhtseadised ja erilised materjalid, mis aitavad valmistada maitsvaid toite, lühendavad puhastamisaega ja abistavad teid automaatsete sätetega.

Vahetu kasutus liuguritega

Uus kasutajaliides eraldi liuguritega iga keedutsooni jaoks. Liugurid asuvad pliidiplaadi pinnal nendega reguleeritavate keedutsoonide juures, et pliidiplaadi kasutamine oleks äärmiselt intuitiivne.

Induktsioontehnoloogia

Kiirem, energiatõhus toiduvalmistamine. Induktsioontehnoloogia kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades energia hajumist 10% võrra ning tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel.

FlexiSlide

Kasutage kogu vajalikku ruumi kahte keeduala üheks kombineerides.

Chef Control

Chef Control jagab pliidiplaadi kolmeks või neljaks keedualaks ning aktiveerib need korraga eelseatud võimsusega. Panne saab liigutada ühelt alalt teisele ilma kasutajaliideses muudatusi tegemata, et road saaks jätkata suurema paindlikkuse tagamiseks küpsemist erinevatel temperatuuridel.

EasyDisplay

Juhtige kõikide keedualade tööd vaid sõrme libistades.

Liugur

Intuitiivne toiduvalmistamine. Intuitiivne puutetundlik liugur võimaldab kontrollida iga keeduala võimsust ja valgustatud näidik annab teada, millised keedualad on pliidiplaadil parajasti kasutusel.

Võimsustaseme määramine

Silmapaistev energiatõhusus. Power Management funktsioon võimaldab määrata kindlaks pliidiplaadi maksimaalse lubatud võimsuse koduse elektrisüsteemi ülekoormamise vältimiseks.

3 kW buuster

Nautige ideaalseid tulemusi, kiiremini. Sellel Whirlpooli pliidiplaadil on 3 kW buuster kiirema ja efektiivsema kuumutamise tagamiseks.

Direct Access

Intuitiivne disain. Eesmised Direct Access juhtseadised tagavad teile hämmastavalt intuitiivse kontrolli pliidiplaadi kõikide funktsioonide üle.

6TH SENSE'I AUTOMAATFUNKTSIOONID

Sobiva kuumuse valimine pole enam probleem tänu neljale spetsiaalsele eelseadistatud funktsioonile - kuni 4 igale keedutsoonile. Vali vaid programm ja pliidiplaat seab valitud toiduvalmistamise meetodi jaoks automaatselt sobivaima kuumuse.

Keetmine

Automaatne keetmisfunktsioon

Clean Protect

Kõige lihtsamini puhastatav pliidiplaat, kasutades ainult vett*. Tänu pliidiplaadi pinnale kantud eksklusiivsele töötlusele CleanProtect saate oma pliidiplaadi pinda vaevata veepihustiga puhastada, et saada läikiv tulemus. *võrreldes Whirlpooli katmata pliidiplaatidega.

Küpsetusfunktsioonid

Spetsiifiliste toiduvalmistamisfunktsioonide olemasolu.

Sulatamise funktsioon

Perfektne madalal kuumusel toiduvalmistamine. Melting funktsioon võimaldab valmistada toitu väga madalal temperatuuril, tagades nii ideaalse lahenduse šokolaadi, või jms sulatamiseks ning kergete ja ettevaatlikku hoolt nõudvate kastmete valmistamiseks.

Soojashoidmine

Soojad road, igal ajal. Väikese võimsusega Keep Warm funktsioon hoiab ära toidu jahtumise, kuni ülejäänud roog veel valmib.

Tasane keetmine

Suurepärane tasane keetmine. See funktsioon võimaldab saavutada perfektse tulemuse aeglast valmistamist nõudvate retseptide puhul ning hoiab ära toidu sitkeks muutumise.

Disain

Iseloomulikud ja eristavad esteetilised elemendid nagu kasutajasõbralik graafika, intuitiivsed ja ergonoomilised juhtseadised ning muud atraktiivsed disainielemendid.

Silmapaistev disain

Meie pliidiplaadid on disainitud nii kauniks kui funktsionaalseks. Meie integreeritavate pliidiplaatide silmapaistev Filo disain muudab puhastamise lihtsamaks kui kunagi varem.

Eesmised juhtseadised

Täielik kontroll toiduvalmistamise üle. Lihtsalt juurdepääsetavad ja tõeliselt intuitiivsed juhtseadised paiknevad mugavalt pliidiplaadi esipaneelil, tagades teile sujuva kogemuse toidu valmistamisel.

Energiatõhususe klass

Pliidiplaadi energiatõhususe klass. Mida kõrgem klass, seda energiatõhusam toode.

Induktsioontehnoloogia

Kiirem, energiatõhus toiduvalmistamine. Induktsioontehnoloogia kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades energia hajumist 10% võrra ning tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel.

Tehnilised andmed

4 induktsioonala. flexiCook Zone tehnoloogia, mis võimaldab suurema poti või panni kasutamiseks ühendada mitu põletit üheks keedualaks. Intuitiivne liugur seadme sätete lihtsaks kontrollimiseks. Sellel Whirlpooli klaaskeraamilisel induktsioonpliidiplaadil on: Elegantne tehnoloogia, mis kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades nii energia hajumist ja tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel. Elektritoide.

Mõõdud

Kõrgus
54
Laius
590
Sügavus
510
Ava sügavus
480
Maksimaalne ava laius
562
Minimaalne ava laius
560

Konstruktsioon

Energiasisend
Elektriline
Elektriliste keedualade arv
4
Induktsioonkeedualade arv
4
Taimer
Jah
Juhtpaneeli asukoht
Eest
EAN-kood
8003437642531
Paigaldusviis
Integreeritav
Juhtpaneeli tüüp
Elektrooniline
Elektrijuhtme pikkus (cm)
120
Voolutugevus (A)
31,3
Sisselülituse märgutuli
Jah
Jääksoojuse märgutuli
Eraldi
Sisse/välja lüliti
Jah

Kasutusjuhendid

Whirlpooli kasutusjuhendid on tootega kaasas. Võite kasutusjuhendi ka siit alla laadida.

Kasutusjuhend

Eesti

Laadige alla

Tooteinfo

Eesti

Laadige alla

Toote infoleht

Eesti

Laadige alla

Kasutamine ja hooldus

Eesti

Laadige alla

Garantii

Whirlpool teeb kõik selleks, et pärast seadme ostmist ei peaks te selle pärast enam muretsema. Kõikide Whirlpool Eesti OÜ poolt Eesti Vabariigis müüdud kodumasinate kohta kehtib Võlaõigusseaduse § 218 sätestatud pretensioonide esitamise õigus 2 aastat toote ostukuupäevast arvates. Kui teie Whirlpooli seadmel ilmneb defekt, võtke kohe ühendust Whirlpooli volitatud teenindusfirmaga.

Võrrelge ( Seadmed )

Palun lisage teine toode võrdlusse