Whirlpooli klaaskeraamiline induktsioonpliidiplaat - SMP 658C/BT/IXL

SMP 658C/BT/IXL | 859991043360 | Tooteinfo
    Must Must
Tehnoloogia/omadused
Küpsetusfunktsioonid
Disain
Energiatõhususe klass

Võrdlus turul saadaolevate Whirlpooli toodetega

Tehnoloogia/omadused

Uuenduslik tehnoloogia, täiustatud juhtseadised ja erilised materjalid, mis aitavad valmistada maitsvaid toite, lühendavad puhastamisaega ja abistavad teid automaatsete sätetega.

Induktsioontehnoloogia

Kiirem, energiatõhus toiduvalmistamine. Induktsioontehnoloogia kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades energia hajumist 10% võrra ning tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel.

FlexiFull

Valmistage toitu ükskõik millisel osal täiesti paindlikust keedupinnast mis tahes kuju ja suurusega pottide ja pannidega.

Smart Cook Premium

Avastage 63 maitsvat retseptide ja küpsetusmeetodite kombinatsiooni, et teil ei saaks kunagi otsa ideed suud vett jooksma panevate roogade valmistamiseks.

SmartSense

Suurepärane tulemus retsept-retsepti järel 6th SENSE andurite reguleeritava temperatuuriga.

iXelium

Kauakestev sära. Revolutsiooniline iXelium-pinnatöötlus kaitseb pliidiplaati kriimustuste ja korrosiooni eest, tagades sellele alati laitmatu sära. Ja seda on lihtne puhastada: vajate selleks vaid vett ja pehmet lappi.

Chef Control

Chef Control jagab pliidiplaadi kolmeks või neljaks keedualaks ning aktiveerib need korraga eelseatud võimsusega. Panne saab liigutada ühelt alalt teisele ilma kasutajaliideses muudatusi tegemata, et road saaks jätkata suurema paindlikkuse tagamiseks küpsemist erinevatel temperatuuridel.

AssistedDisplay

Kuni 65 abitekstiga toiduvalmistamiskombinatsiooni (Cooking Combinations), detailsed valikuvõimalused, juhised ja selge tagasiside retseptide täiustamiseks iga kord samm-sammuliste juhiste abil.

Võimsustaseme määramine

Silmapaistev energiatõhusus. Power Management funktsioon võimaldab määrata kindlaks pliidiplaadi maksimaalse lubatud võimsuse koduse elektrisüsteemi ülekoormamise vältimiseks.

Kiirendi

Nautige ülikiiret keetmisaega buusteriga varustatud keedualaga.

KALDLÕIKELISE ESISERVAGA

Toote esikülg on paremini tööpinda sobitumiseks kaldlõikeline.

Küpsetusfunktsioonid

Spetsiifiliste toiduvalmistamisfunktsioonide olemasolu.

Grill

See funktsioon on disainitud toitu perfektselt grillima. See on võimalik tänu küpsetustemperatuuri pidevalt jälgivale spetsiaalsele andurile.

Praadimine

See funktsioon võimaldab nautida maitsvat krõbedat praetud toitu tänu küpsetustemperatuuri pidevalt jälgivale spetsiaalsele andurile.

Chef Control

Chef Control on uuenduslik abivahend, mis võimaldab valmistada toitu, ilma et oleks vaja temperatuuri pliidiplaadi kaudu reguleerida. Nihutage lihtsalt potte keedupinnal ja nautige maitsvaid roogasid!

Moka

Mokafunktsioon on nähtud spetsiaalselt ette mokakannu kasutamiseks.

Sulatamise funktsioon

Perfektne madalal kuumusel toiduvalmistamine. Melting funktsioon võimaldab valmistada toitu väga madalal temperatuuril, tagades nii ideaalse lahenduse šokolaadi, või jms sulatamiseks ning kergete ja ettevaatlikku hoolt nõudvate kastmete valmistamiseks.

Soojashoidmine

Soojad road, igal ajal. Väikese võimsusega Keep Warm funktsioon hoiab ära toidu jahtumise, kuni ülejäänud roog veel valmib.

Tasane keetmine

Suurepärane tasane keetmine. See funktsioon võimaldab saavutada perfektse tulemuse aeglast valmistamist nõudvate retseptide puhul ning hoiab ära toidu sitkeks muutumise.

Disain

Iseloomulikud ja eristavad esteetilised elemendid nagu kasutajasõbralik graafika, intuitiivsed ja ergonoomilised juhtseadised ning muud atraktiivsed disainielemendid.

iXelium

Kauakestev sära. Revolutsiooniline iXelium-pinnatöötlus kaitseb pliidiplaati kriimustuste ja korrosiooni eest, tagades sellele alati laitmatu sära. Ja seda on lihtne puhastada: vajate selleks vaid vett ja pehmet lappi.

Eesmised juhtseadised

Täielik kontroll toiduvalmistamise üle. Lihtsalt juurdepääsetavad ja tõeliselt intuitiivsed juhtseadised paiknevad mugavalt pliidiplaadi esipaneelil, tagades teile sujuva kogemuse toidu valmistamisel.

Energiatõhususe klass

Pliidiplaadi energiatõhususe klass. Mida kõrgem klass, seda energiatõhusam toode.

Induktsioontehnoloogia

Kiirem, energiatõhus toiduvalmistamine. Induktsioontehnoloogia kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades energia hajumist 10% võrra ning tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel.

Tehnilised andmed

8 induktsioonala. flexiCook Zone tehnoloogia, mis võimaldab suurema poti või panni kasutamiseks ühendada mitu põletit üheks keedualaks. Intuitiivne liugur seadme sätete lihtsaks kontrollimiseks. Sellel Whirlpooli klaaskeraamilisel induktsioonpliidiplaadil on: Elegantne tehnoloogia, mis kuumutab panni, mitte pliidiplaati, vähendades nii energia hajumist ja tagades laitmatu tulemuse toidu valmistamisel. Elektritoide.

Mõõdud

Kõrgus
54
Laius
650
Sügavus
510
Ava sügavus
480
Maksimaalne ava laius
562
Minimaalne ava laius
560

Konstruktsioon

Energiasisend
Elektriline
Elektriliste keedualade arv
4
Induktsioonkeedualade arv
8
Taimer
Jah
Juhtpaneeli asukoht
Eest
EAN-kood
8003437207723
Paigaldusviis
Integreeritav
Juhtpaneeli tüüp
Elektrooniline
Elektrijuhtme pikkus (cm)
150
Voolutugevus (A)
32,2
Sisselülituse märgutuli
Jah
Jääksoojuse märgutuli
Eraldi
Sisse/välja lüliti
Jah

Kasutusjuhendid

Whirlpooli kasutusjuhendid on tootega kaasas. Võite kasutusjuhendi ka siit alla laadida.

Tooteinfo

Eesti

Laadige alla

Toote infoleht

Eesti

Laadige alla

Kasutamine ja hooldus

Eesti

Laadige alla

Tervis, turvalisus ja keskkond

Eesti

Laadige alla

Garantii

Whirlpool teeb kõik selleks, et pärast seadme ostmist ei peaks te selle pärast enam muretsema. Kõikide Whirlpool Eesti OÜ poolt Eesti Vabariigis müüdud kodumasinate kohta kehtib Võlaõigusseaduse § 218 sätestatud pretensioonide esitamise õigus 2 aastat toote ostukuupäevast arvates. Kui teie Whirlpooli seadmel ilmneb defekt, võtke kohe ühendust Whirlpooli volitatud teenindusfirmaga.

Võrrelge ( Seadmed )

Palun lisage teine toode võrdlusse