Whirlpooli eraldiseisev eestlaetav pesumasin: 8,0 kg - W7X W845WB EE

W7X W845WB EE | 859991624100
    Valge Valge
Tehnoloogia / omadused
Vaikus
65 dBA
Tsentrifuugimistõhusus
1351 p/min
Energiatõhususe klass Vahemik: A - G
Mahutavus
8 kg

Võrdlus turul saadaolevate Whirlpooli toodetega

Tehnoloogia / omadused

Uuenduslik tehnoloogia ja erilised omadused, mis parandavad pesutulemust, säilitavad materjalide kvaliteedi ja abistavad teid automaatsete sätetega.

ZEN tehnoloogia

Nautige vaikust. Uuenduslik ZEN tehnoloogia asendab traditsioonilise rihmajami suure suutlikkusega veomootoriga, mis paneb trumli vahetult pöörlema. See tähendab väiksemat vibratsiooni ja tsentrifuugimiskiirust ning tavalisest suuremat rahu ja vaikust.

AutoDose

Automaatne doseerimissüsteem tagab kuni 26 tsüklit* ilma täitmata. AutoDose doseerib just vajaliku koguse pesuainet ja pesupehmendajat (vastavalt pesukogusele ja valitud programmile), võimaldades tõhusamat ja efektiivsemat puhastamist ning vältides pesuaine liigsest kasutamisest tingitud kiudude kulumist. * Võrreldes enamiku müüdavate (kontsentreeritud) vedelate pesuvahendite soovitatavate annustega.

6th Sense tehnoloogia

See täiustatud funktsioon kohandab energiakasutust vastavalt tegelikule pesukogusele, tagades silmapaistva ja tõhusa pesutulemuse koos suurepärase energiasäästuga: kuni 45% energiasääst* iga pesuga. * Testitud täiskoormusel 45 min, puuvillase, segapesu ja ÖKO 40-60 tsüklitega koos 6TH Sense'iga ja ilma.

FreshCare+

Hoolitsege, et teie riided püsivad värsked pärast tsükli lõppu.
Uuenduslik FreshCare+ süsteem hoolitseb teie pesumasinas olevate riiete eest õrna aurutamise ja trumli liikumisega[i].
Uus FreshCare+ süsteem masseerib õrnalt pesu aurutamisega vahelduva korrapärase trumli aeglase liikumisega. Sellega kindlustatakse õhuringlus kiududes, et riided püsiks värsked ja et hoida ära halva lõhna teke. FreshCare+ töötlus tagab tõepoolest värskema pesu ja meelerahu koguni tunde pärast tsükli lõppu.
[i] FreshCare+ töötlus pärsib peamiste halva lõhna allikate (pesumasinas) vohamist kuni 6 tundi pärast pesutsükli lõppu. See ei sobi kasutamiseks koos õrnpesule ja tekkidele mõeldud programmidega.

Hügieenilisuse tagamine auruga

Pesu muudetakse tsükli lõpus ilma kemikaale kasutamata kõige loomulikumal ja õrnemal viisil hügieeniliseks isegi madalal temperatuuril pestes. Ideaalne neile, kellel on tundlik nahk, ja hea ka keskkonnale. Sellega eemaldatakse kuni 99,9% kõige levinumatest bakteritest.

Auruga värskendamine

Auruga värskendamise funktsioon muudab riided jälle värskeks tarbetut pesemist vältides. Riided on kandmiseks jälle valmis vaid 20 minutiga. Pesumasin genereerib aurujoa, mis tungib kiududesse, eemaldades ebameeldivad lõhnad, lõdvendades kiude ja siludes kortse.

Viitkäivitus

Sinu vajadustele mõeldes. Viitkäivituse lisafunktsioon võimaldab panna pesumasina alustama tsüklit just siis, kui sulle kõige mugavam, et saaksid hoida kokku nii aega kui energiat.

Kiirpesu 30'

Teie mugavuse tagamiseks. Rapid 30' funktsioon tagab vaid 30 minutiga laitmatu pesutulemuse, mida te väärite.

Kiire funktsioon

Suurepärased tulemused, kiiremini. Rapid funktsioon tagab tavalisest lühema ajaga ideaalse pesutulemuse, mida te väärite.

Villaseprogrammid

Ideaalne villaste esemete hooldus. Meie villaseprogrammid tagavad kogu hoolduse ja mugavuse, mida te vajate.

Müraisolatsioon

Nautige vaikust. Sellel Whirlpooli pesumasinal on täiustatud müraisolatsiooniga konstruktsioon, et saaksite nautida nii ideaalset tulemust kui täiendavat rahu ja vaikust.

Beebi programm

Nautige võimalust oma beebi nahka paremini kaitsta. Baby programm tagab lapse pesu põhjaliku loputamise, et aidata vältida vermeid ja ebamugavust.

Lastelukk

Ohutus ennekõike. Sellel Whirlpooli pesumasinal on lasteluku süsteem, et väikelapsed ei saaks kogemata masinat kasutada.

Järelejäänud aja kuva

Laitmatu ajastus. Järelejäänud aja kuva tagab lihtsa ja intuitiivse viisi jälgimaks, kui kaua aja pärast pesutsükkel lõpeb.

Vaikus

Pesumasina müratase detsibellides mõõdetuna.

ZEN tehnoloogia

Nautige vaikust. Uuenduslik ZEN tehnoloogia asendab traditsioonilise rihmajami suure suutlikkusega veomootoriga, mis paneb trumli vahetult pöörlema. See tähendab väiksemat vibratsiooni ja tsentrifuugimiskiirust ning tavalisest suuremat rahu ja vaikust.

Müraisolatsioon

Nautige vaikust. Sellel Whirlpooli pesumasinal on täiustatud müraisolatsiooniga konstruktsioon, et saaksite nautida nii ideaalset tulemust kui täiendavat rahu ja vaikust.

Tsentrifuugimistõhusus

Trumli pöörete arv minutis (p/min). Mida suurem tsentrifuugimiskiirus, seda kuivemad on riided pesumasinast välja võtmisel.

1400 p/min

Silmapaistev kiirus. Selle Whirlpooli pesumasina tsentrifuugimiskiirus on 1400 pööret minutis.

Energiatõhususe klass

Pesumasina energiatõhususe klass. Mida kõrgem klass, seda energiatõhusam toode.

Energiaklass B

Sellel Whirlpooli pesumasinal on suurepärane efektiivsus tänu energiaklassile B.

Mahutavus

Pesumasina trumli mahutavus kilogrammides mõõdetuna.

8 kg mahutavus

Kogu ruum, mida vajate. Selle Whirlpooli pesumasina 8 kg mahutavusega trummel tagab kogu ruumi, mida oma pesu jaoks vajate.

Tehnilised andmed

Sellel Whirlpooli eraldiseisval pesumasinal on: valget värvi. Suur, 8,0 kg mahutavus. B energiatõhususe klass. Suur, ressursitõhus tsentrifuugimiskiirus 1400 pööret minutis. Ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia, mis kohandab dünaamiliselt iga konkreetse masinatäie sätteid, tagades nii laitmatu hoolduse kõikidele teie erinevatele riietele.

Mõõdud

Kõrgus
845
Laius
599
Sügavus
607

Konstruktsioon

Paigaldamistüüp
Vabaltseisev
Täitmistüüp
Eestlaetav
Maksimaalne mahutavus kg
8
Värv
Valge
Ukse värv
Must ekraan
Näidiku tüüp
LCD
Reguleeritavad jalad
Jah - kõik
Kaal (kg)
73
EAN-kood
8003437618451
Koguvõimsus (W)
1700
Elektrijuhtme pikkus (cm)
120

Töövõime

Energiatõhususe klass
B
Veekulu liitrites tsükli kohta Eco programmi korral
48
Kaalutud energiakulu kWh 100 pesutsükli kohta Eco 40-60 programmi korral
54
Tsentrifuugi kiirus (p/min) Eco 40-60 programmi korral
1351
Spin-drying efficiency class
B
Õhu kaudu leviv akustiline müra
65
Külmpesu
Jah
Voolutugevus (A)
10
Tsentrifuugi kiiruse võimalused
Muutuv
Viitstardi võimalused
Pidev
Temperatuuri reguleerimise võimalused
Pidev

Programmid

Siid 30°
Jah
Villane
Jah
Kiire 30'
Jah
Tekid
Jah
Õrnpesu
Jah
Loputus + tsentrifuugimine
Jah
Tsentrifuugimine + tühjendamine
Jah
Eco 40-60
Jah
- 20°C
Jah

Kasutusjuhendid

Whirlpooli kasutusjuhendid on tootega kaasas. Võite kasutusjuhendi ka siit alla laadida.

Toote infoleht

Eesti

Laadige alla

Uus energiamärgis

Eesti

Laadige alla

NEL infoleht

Eesti

Laadige alla

Igapäevane juhend

Eesti

Laadige alla

Tervis, turvalisus ja keskkond

Eesti

Laadige alla

Garantii

Whirlpool teeb kõik selleks, et pärast seadme ostmist ei peaks te selle pärast enam muretsema. Kõikide Whirlpool Eesti OÜ poolt Eesti Vabariigis müüdud kodumasinate kohta kehtib Võlaõigusseaduse § 218 sätestatud pretensioonide esitamise õigus 2 aastat toote ostukuupäevast arvates. Kui teie Whirlpooli seadmel ilmneb defekt, võtke kohe ühendust Whirlpooli volitatud teenindusfirmaga.

Võrrelge ( Seadmed )

Palun lisage teine toode võrdlusse