Whirlpooli sisseehitatav mikrolaineahi - W9I MW261

W9I MW261 | 859991542280
Küpsetusfunktsioonid
Tehnoloogia / omadused
Tervislik toiduvalmistamine
Mahutavus
40 l
Disain

Võrdlus turul saadaolevate Whirlpooli toodetega

Küpsetusfunktsioonid

Olemasolevate toiduvalmistamisfunktsioonide arv.

Crisp

Võrreldamatu krõbedus. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka (tavalise või lahtise).

Aur

Tervislikud aurutatud road igal ajal. Aurutehnoloogia tagab kõige tervislikumate ja maitsvamate toitude valmimise vaid ühtainust nuppu puudutades.

JetDefrost

Kiire sulatamine. Kasutage ainulaadset JetDefrost 3D süsteemi toidu mikrolaineahjus efektiivselt ja lihtsalt sulatamiseks.

Õhuringlus

Lukustage maitse toidu sisse. Forced Air tehnoloogia paneb uuenduslikku konvektsioonsüsteemi rakendades mikrolaineahjus eelkuumutatud õhu ringlema, tagades teile nii mahlase küpsetustulemuse.

Taigna kergitamine

DoughRising funktsioon võimaldab pärmi ideaalselt leiva-saia ja taina jaoks ette valmistada. See eriprogramm hoiab Maxi Chef ahju sisetemperatuuri konstantselt 30 °C juures - ideaalsel temperatuuril taina kerkimiseks.

BreadDefrost

Värske leib-sai igal ajal. Mikrolaineahju BreadDefrost säte võimaldab ühtainust nuppu puudutades külmutatud leiva-saia söömiseks ideaalselt värskele kujule kuumutada.

Soojendamise funktsioon

Kiirem uuesti soojendamine. Nautige Reheat funktsiooniga ülessoojendatud toitu vaid minutitega.

Soojashoidmine

Soe mugavus. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Warm Keeping funktsioon tagab toidu soojana püsimise kuni 4 tunni jooksul, kaitstes seda samas kuivamise eest, et saaksite asuda sööma just siis, kui soovite.

Tehnoloogia / omadused

Uuenduslik tehnoloogia ja erilised omadused, mis aitavad valmistada maitsvaid toite, lühendavad toiduvalmistamisaega ja abistavad teid automaatsete sätetega.

6thSenseLive äpp

Intuitiivne abi 6thSenseLive äpilt tagab kasutajale samm-sammulised juhised, mida järgides saab muuta rutiinsed retseptid mikrolaineahjus valmistatud meistriteosteks. Äpp õpib kasutaja eelistusi tundma ning pakub nende põhjal siis välja retsepte ja kasulikke nõuandeid tagamaks, et iga roog valmib perfektselt.

Kiirstart

Silmapaistev ülessoojendamise kiirus. JetStart funktsioon tagab täiendava kuumuse ahjus kuni 30 sekundiks, kindlustades nii ideaalse temperatuuri suure vedelikusisaldusega toidu nagu selgete suppide või jookide uuesti kuumutamiseks.

6th SENSE tehnoloogia

Enesekindel toiduvalmistamine. Mikrolaineahju 6th SENSE tehnoloogia seadistab toidu valmistamisel automaatselt aja-, temperatuuri- ja võimsussätted.

SmartDisplay

SmartDisplay on intuitiivne ja lihtne liides, mis võimaldab kasutajal oma W9 mikrolaineahjuga suhelda. 16 värviga 3,5” puuteekraanil (480x320 pikslit) on neli mahtuvuslikku puuteandurit ja slaidiseansi suutlikkusega WiFi ühenduvus seadme juhtimise ja programmeerimise lihtsustamiseks, sellal kui TFT-näidik tagab kõrglahutusega kujutised koos polüfoonilise heliga teile täieliku abistatud toiduvalmistamise kogemuse pakkumiseks.

Pehmelt sulguvad hinged

Uue põlvkonna hinged hoiavad ära ahjuukse pauguga sulgumise müra. Need sulguvad vaid ühe õrna puudutuse peale lihtsalt, sujuvalt ja vaikselt.

3D tehnoloogia

Perfektselt valmistatud. Revolutsiooniline 3D tehnoloogia tagab kuumuse ühtlase jaotumise ahjus täielikult 3-mõõtmelist kuumuse jaotamise süsteemi rakendades, et saaksite alati nautida ühtlaselt küpsenud toitu vaid ühtainust nuppu puudutades.

Lastelukk

Ohutus ennekõike. Sellel Whirlpooli mikrolaineahjul on lasteluku süsteem, et väikelapsed ei saaks kogemata seadet kasutada.

Auto Clean

Küpsetuskambri puhastamiseks tuleb lihtsalt panna veekauss mikrolaineahju ja valida see funktsioon. Auru loomulik jõud pehmendab ja vabastab toidujäägid vaid mõne minutiga, nii et teie saate need puhastustsükli lõppedes lihtsalt ära pühkida.

Tervislik toiduvalmistamine

Funktsioonid või programmid toidu aurutamiseks.

Crisp

Võrreldamatu krõbedus. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka (tavalise või lahtise).

Aur

Tervislikud aurutatud road igal ajal. Aurutehnoloogia tagab kõige tervislikumate ja maitsvamate toitude valmimise vaid ühtainust nuppu puudutades.

Aurutus ja keetmine

See mugav auru loomulikku jõudu rakendav programm lukustab maitsed ja toitained toidu sisse ning võimaldab toitu aurutada või keeta spetsiaalsetes tarvikutes, et toiduvalmistamine oleks lihtsam ja et saavutaksite kiiremini maitsva tulemuse.

Crispfry

Praetud tekstuuri ja maitsega oivaliste roogade valmistamiseks ilma õli kasutamata või väga vähese õliga, et toit valmiks tervislikumalt kui praepannil.

Mahutavus

Mikrolaineahju mahutavus liitrites mõõdetuna.

40 l mahutavus

Rohkem ruumi teie kulinaarsetele meistriteostele. Sellel Whirlpooli mikrolaineahjul on silmapaistev 40-liitrine mahutavus tagamaks, et teil on kogu ruum, mida vajate uute retseptide katsetamiseks.

Disain

Iseloomulikud ja eristavad esteetilised elemendid nagu kasutajasõbralikud liidesed, intuitiivsed ja ergonoomilised juhtseadised ning muud atraktiivsed elemendid.

Tehnilised andmed

Sellel Whirlpooli sisseehitataval mikrolaineahjul on: silmapaistva suurusega küpsetuskamber. Kombineeritud tehnoloogia, mis tagab traditsioonilisele ahjule omase paindlikkuse toidu valmistamisel. Ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia seab küpsetamisel automaatselt aja, temperatuuri ja energiatarbe. Crisp-funktsioon võrreldamatult krõbeda koorikuga pitsade ning lahtiste ja tavaliste pirukate küpsetamiseks. Jet Defrost funktsioon erakordselt kiireks ja ühtlaseks sulatamiseks.

Mõõdud

Kõrgus
455
Laius
595
Sügavus
560
Ava sügavus
550
Maksimaalne ava kõrgus
455
Minimaalne ava kõrgus
450
Maksimaalne ava laius
568
Minimaalne ava laius
556

Konstruktsioon

Mahutavus (l)
40
Ukse avamine
Alla avaneva klappuksega
Ukse avamise režiim
Alla avaneva klappuksega, pidemega
Värv
Tumehall
Näidiku tüüp
TFT
Lastelukk
Jah
Taldrikukate
Jah
Grillimisrest
Jah
Küpsetusplaat
Jah (must)
Grilli tüüp
Kuumutuselement
EAN-kood
8003437396090
Kell
Jah
Koguvõimsus (W)
2800
Paigaldusviis
Integreeritav
Juhtpaneeli tüüp
Elektrooniline
Elektrijuhtme pikkus (cm)
135
Taimer
Jah
Pöördalus
Jah
Pöördaluse diameeter (mm)
400

Töövõime

Toiduvalmistamise tüüp
Mikrolained-kombi
Maks. mikrolainevõimsus (W)
900
Grilli võimsus (W)
1600
Voolutugevus (A)
16
Toiduvalmistamise lisameetod - ventilaator
Jah
Toiduvalmistamise lisameetod - grill
Jah

Kasutusjuhendid

Whirlpooli kasutusjuhendid on tootega kaasas. Võite kasutusjuhendi ka siit alla laadida.

Toote infoleht

Eesti

Laadige alla

Igapäevane juhend

Eesti

Laadige alla

Garantii

Whirlpool teeb kõik selleks, et pärast seadme ostmist ei peaks te selle pärast enam muretsema. Kõikide Whirlpool Eesti OÜ poolt Eesti Vabariigis müüdud kodumasinate kohta kehtib Võlaõigusseaduse § 218 sätestatud pretensioonide esitamise õigus 2 aastat toote ostukuupäevast arvates. Kui teie Whirlpooli seadmel ilmneb defekt, võtke kohe ühendust Whirlpooli volitatud teenindusfirmaga.

Võrrelge ( Seadmed )

Palun lisage teine toode võrdlusse