Whirlpooli sisseehitatav mikrolaineahi: musta värvi - AMW 730/NB

AMW 730/NB | 858773001920
    Must Must
Küpsetusfunktsioonid
Tehnoloogia / omadused
Tervislik toiduvalmistamine
Mahutavus
31 l
Disain

Võrdlus turul saadaolevate Whirlpooli toodetega

Küpsetusfunktsioonid

Olemasolevate toiduvalmistamisfunktsioonide arv.

Crisp

Võrreldamatu krõbedus. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka (tavalise või lahtise).

Grill

Kiire grillimine, kiirem puhastamine. Selle mikrolaineahju võimas grillifunktsioon tagab traditsioonilise ahjuga sama maitsva tulemuse. Grilli on tavalisest lihtsam puhastada, kuna see on kallutatav.

JetDefrost

Kiire sulatamine. Kasutage ainulaadset JetDefrost 3D süsteemi toidu mikrolaineahjus efektiivselt ja lihtsalt sulatamiseks.

Soojendamise funktsioon

Kiirem uuesti soojendamine. Nautige Reheat funktsiooniga ülessoojendatud toitu vaid minutitega.

Tehnoloogia / omadused

Uuenduslik tehnoloogia ja erilised omadused, mis aitavad valmistada maitsvaid toite, lühendavad toiduvalmistamisaega ja abistavad teid automaatsete sätetega.

Kiirstart

Silmapaistev ülessoojendamise kiirus. JetStart funktsioon tagab täiendava kuumuse ahjus kuni 30 sekundiks, kindlustades nii ideaalse temperatuuri suure vedelikusisaldusega toidu nagu selgete suppide või jookide uuesti kuumutamiseks.

Kiirmenüü

Kasutusvalmis sätted. Jet Menu sisaldab eelprogrammeeritud sätteid külmutatud valmistoidu kiireks kuumutamiseks. Valige vaid toidu tüüp, sisestage selle kaal ja mikrolaineahi teeb kõik muu.

Kvartsgrill

Ideaalne küpsetuskogemus. Kvartsgrill kuumutab ja küpsetab toitu traditsioonilisest infrapunagrillist kiiremini. Kvartsgrill on ressursitõhus, vähendab energiakulu ja see on ka täielikult isepuhastuv.

3D tehnoloogia

Perfektselt valmistatud. Revolutsiooniline 3D tehnoloogia tagab kuumuse ühtlase jaotumise ahjus täielikult 3-mõõtmelist kuumuse jaotamise süsteemi rakendades, et saaksite alati nautida ühtlaselt küpsenud toitu vaid ühtainust nuppu puudutades.

Lastelukk

Ohutus ennekõike. Sellel Whirlpooli mikrolaineahjul on lasteluku süsteem, et väikelapsed ei saaks kogemata seadet kasutada.

Menüü 6th sense

Kasutusvalmis retseptid. Valige üks 62 automaatsest retseptist ja teie ahi valib automaatselt parima funktsiooni ning reguleerib temperatuuri või võimsuse taset ja ajaseadeid, jälgides samal ajal pidevalt roogasid, et tagada täiuslikud tulemused.

Tervislik toiduvalmistamine

Funktsioonid või programmid toidu aurutamiseks.

Crisp

Võrreldamatu krõbedus. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka (tavalise või lahtise).

Mahutavus

Mikrolaineahju mahutavus liitrites mõõdetuna.

31 l mahutavus

Rohkem ruumi teie kulinaarsetele meistriteostele. Sellel Whirlpooli mikrolaineahjul on silmapaistev 31-liitrine mahutavus tagamaks, et teil on kogu ruum, mida vajate uute retseptide katsetamiseks.

Disain

Iseloomulikud ja eristavad esteetilised elemendid nagu kasutajasõbralikud liidesed, intuitiivsed ja ergonoomilised juhtseadised ning muud atraktiivsed elemendid.

Tehnilised andmed

Sellel Whirlpooli sisseehitataval mikrolaineahjul on: musta värvi. Silmapaistva suurusega küpsetuskamber. Grillifunktsioon. Ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia seab küpsetamisel automaatselt aja, temperatuuri ja energiatarbe. Crisp-funktsioon võrreldamatult krõbeda koorikuga pitsade ning lahtiste ja tavaliste pirukate küpsetamiseks.

Mõõdud

Kõrgus
385
Laius
595
Sügavus
468
Ava sügavus
550
Maksimaalne ava kõrgus
380
Minimaalne ava kõrgus
380
Maksimaalne ava laius
568
Minimaalne ava laius
556

Konstruktsioon

Mahutavus (l)
31
Ukse avamine
Käepide
Ukse avamise režiim
Alla avaneva klappuksega, pidemega
Värv
Must
Näidiku tüüp
LCD
Lastelukk
Jah
Grillimisrest
Jah
Grilli tüüp
Kvarts
EAN-kood
8003437395000
Kell
Jah
Koguvõimsus (W)
2300
Paigaldusviis
Integreeritav
Juhtpaneeli tüüp
Elektrooniline
Elektrijuhtme pikkus (cm)
135
Pöördalus
Jah
Pöördaluse diameeter (mm)
325

Töövõime

Toiduvalmistamise tüüp
Mikrolained+grill
Maks. mikrolainevõimsus (W)
1000
Grilli võimsus (W)
800
Voolutugevus (A)
10
Toiduvalmistamise lisameetod - grill
Jah

Kasutusjuhendid

Whirlpooli kasutusjuhendid on tootega kaasas. Võite kasutusjuhendi ka siit alla laadida.

Kasutusjuhend

Eesti

Laadige alla

Toote infoleht

Eesti

Laadige alla

Kasutamine ja hooldus

Eesti

Laadige alla

Igapäevane juhend

Eesti

Laadige alla

Tervis, turvalisus ja keskkond

Eesti

Laadige alla

Garantii

Whirlpool teeb kõik selleks, et pärast seadme ostmist ei peaks te selle pärast enam muretsema. Kõikide Whirlpool Eesti OÜ poolt Eesti Vabariigis müüdud kodumasinate kohta kehtib Võlaõigusseaduse § 218 sätestatud pretensioonide esitamise õigus 2 aastat toote ostukuupäevast arvates. Kui teie Whirlpooli seadmel ilmneb defekt, võtke kohe ühendust Whirlpooli volitatud teenindusfirmaga.

Võrrelge ( Seadmed )

Palun lisage teine toode võrdlusse