Whirlpooli eraldiseisev mikrolaineahi: roostevaba värvi - MWP 338 SX

MWP 338 SX | 859991537710
    Roostevaba Roostevaba
Küpsetusfunktsioonid
Tehnoloogia / omadused
Tervislik toiduvalmistamine
Mahutavus
33 l
Disain

Võrdlus turul saadaolevate Whirlpooli toodetega

Küpsetusfunktsioonid

Olemasolevate toiduvalmistamisfunktsioonide arv.

Crisp

Võrreldamatu krõbedus. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka (tavalise või lahtise).

DualCrisp

DualCrisp võimaldab nautida toitu, millel on ületamatult krõbe koorik ja ometi imemaitsev mure sisemus. See on Whirlpooli ainulaadne tehnoloogia. See rakendab kahte väljastuspunkti, et mikrolained ümbritseks toitu täielikult ning et toit küpseks ühtlaselt ka põhjast.

JetDefrost

Kiire sulatamine. Kasutage ainulaadset JetDefrost 3D süsteemi toidu mikrolaineahjus efektiivselt ja lihtsalt sulatamiseks.

Õhuringlus

Lukustage maitse toidu sisse. Forced Air tehnoloogia paneb uuenduslikku konvektsioonsüsteemi rakendades mikrolaineahjus eelkuumutatud õhu ringlema, tagades teile nii mahlase küpsetustulemuse.

Taigna kergitamine

DoughRising funktsioon võimaldab pärmi ideaalselt leiva-saia ja taina jaoks ette valmistada. See eriprogramm hoiab Maxi Chef ahju sisetemperatuuri konstantselt 30 °C juures - ideaalsel temperatuuril taina kerkimiseks.

PrecisionBake

PrecisionBake aitab teil tulla toime ka kõige keerukamate retseptidega. See on 5 °C sammuga ülitäpset temperatuuri seadistamist võimaldav funktsioon, mis lubab valida ideaalse temperatuuri mis tahes roa valmistamiseks. Perfektne küpsetamiseks nagu profikondiiter.

Jogurti funktsioon

Muutke oma snäkid tervislikumaks jogurtifunktsiooniga. See erifunktsioon võimaldab jogurtit lihtsalt kääritada ja selle toiteväärtust suurendada.

BreadDefrost

Värske leib-sai igal ajal. Mikrolaineahju BreadDefrost säte võimaldab ühtainust nuppu puudutades külmutatud leiva-saia söömiseks ideaalselt värskele kujule kuumutada.

JetGrill

Lihtne grillimine. JetGrill programm hoolitseb selle eest, et saate nautida maitsvaid grillitud roogasid imekiiresti.

Soojendamise funktsioon

Kiirem uuesti soojendamine. Nautige Reheat funktsiooniga ülessoojendatud toitu vaid minutitega.

Soojashoidmine

Soe mugavus. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Warm Keeping funktsioon tagab toidu soojana püsimise kuni 4 tunni jooksul, kaitstes seda samas kuivamise eest, et saaksite asuda sööma just siis, kui soovite.

Reheat&Defrost

Nautige maitseid. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Reheat&Defrost funktsioon võimaldab teil alati nautida ka toitu soojendades värskelt valmistatud toidule omast maitset.

Tehnoloogia / omadused

Uuenduslik tehnoloogia ja erilised omadused, mis aitavad valmistada maitsvaid toite, lühendavad toiduvalmistamisaega ja abistavad teid automaatsete sätetega.

Kiirstart

Silmapaistev ülessoojendamise kiirus. JetStart funktsioon tagab täiendava kuumuse ahjus kuni 30 sekundiks, kindlustades nii ideaalse temperatuuri suure vedelikusisaldusega toidu nagu selgete suppide või jookide uuesti kuumutamiseks.

ChefMenu

100 retsepti ühtainust nuppu puudutades. Valige üks eelseadistatud 100 retsepti seast ning mikrolaineahi kohandab automaatselt küpsetus-, temperatuuri- ja ajasätteid ning jälgib pidevalt toidu valmimist laitmatu tulemuse tagamiseks.

Kiirmenüü

Kasutusvalmis sätted. Jet Menu sisaldab eelprogrammeeritud sätteid külmutatud valmistoidu kiireks kuumutamiseks. Valige vaid toidu tüüp, sisestage selle kaal ja mikrolaineahi teeb kõik muu.

3D tehnoloogia

Perfektselt valmistatud. Revolutsiooniline 3D tehnoloogia tagab kuumuse ühtlase jaotumise ahjus täielikult 3-mõõtmelist kuumuse jaotamise süsteemi rakendades, et saaksite alati nautida ühtlaselt küpsenud toitu vaid ühtainust nuppu puudutades.

Auto Clean

Küpsetuskambri puhastamiseks tuleb lihtsalt panna veekauss mikrolaineahju ja valida see funktsioon. Auru loomulik jõud pehmendab ja vabastab toidujäägid vaid mõne minutiga, nii et teie saate need puhastustsükli lõppedes lihtsalt ära pühkida.

Tervislik toiduvalmistamine

Funktsioonid või programmid toidu aurutamiseks.

Crisp

Võrreldamatu krõbedus. Selle Whirlpooli mikrolaineahju Crisp funktsioon ja eriotstarbeline pann võimaldavad küpsetada alati kõige krõbedama pitsa või piruka (tavalise või lahtise).

Crispfry

Praetud tekstuuri ja maitsega oivaliste roogade valmistamiseks ilma õli kasutamata või väga vähese õliga, et toit valmiks tervislikumalt kui praepannil.

Mahutavus

Mikrolaineahju mahutavus liitrites mõõdetuna.

XXL-suurusega küpsetuskamber

Kogu ruum, mida vajate. Sellel Whirlpooli mikrolaineahjul on XXL-suurusega küpsetuskamber, et teil oleks rohkem ruumi toidu valmistamiseks.

Disain

Iseloomulikud ja eristavad esteetilised elemendid nagu kasutajasõbralikud liidesed, intuitiivsed ja ergonoomilised juhtseadised ning muud atraktiivsed elemendid.

XXL-suurusega näidik

XXL-suurusega näidik muudab perfektse küpsetusmeetodi seadistamise nauditavalt intuitiivseks. Supreme Chefil on suurim abitekstiga näidik turul. See on disainitud tagama täielikku kasutuslihtsust kogu toiduvalmistamisprotsessi käigus.

Tehnilised andmed

Sellel Whirlpooli eraldiseisval mikrolaineahjul on: silmapaistva suurusega küpsetuskamber. Kombineeritud tehnoloogia, mis tagab traditsioonilisele ahjule omase paindlikkuse toidu valmistamisel. Crisp-funktsioon võrreldamatult krõbeda koorikuga pitsade ning lahtiste ja tavaliste pirukate küpsetamiseks. Jet Defrost funktsioon erakordselt kiireks ja ühtlaseks sulatamiseks.

Mõõdud

Kõrgus
373
Laius
490
Sügavus
540

Konstruktsioon

Mahutavus (l)
33
Ukse avamine
Alla avaneva klappuksega
Ukse avamise režiim
Alla avaneva klappuksega, pidemega
Värv
Roostevaba
Näidiku tüüp
LED
Grillimisrest
Jah
Grilli tüüp
Kuumutuselement
EAN-kood
8003437861291
Kell
Jah
Koguvõimsus (W)
2000
Paigaldusviis
Vabaltseisev
Juhtpaneeli tüüp
Elektrooniline
Elektrijuhtme pikkus (cm)
100
Pöördalus
Jah, peatatav
Pöördaluse diameeter (mm)
360

Töövõime

Toiduvalmistamise tüüp
Mikrolained-kombi
Maks. mikrolainevõimsus (W)
900
Grilli võimsus (W)
1200
Toiduvalmistamise lisameetod - tavaahi
Jah
Voolutugevus (A)
10
Toiduvalmistamise lisameetod - ventilaator
Jah
Toiduvalmistamise lisameetod - grill
Jah

Kasutusjuhendid

Whirlpooli kasutusjuhendid on tootega kaasas. Võite kasutusjuhendi ka siit alla laadida.

Kasutusjuhend

Eesti

Laadige alla

Programmitabel

Eesti

Laadige alla

Toote infoleht

Eesti

Laadige alla

Garantii

Whirlpool teeb kõik selleks, et pärast seadme ostmist ei peaks te selle pärast enam muretsema. Kõikide Whirlpool Eesti OÜ poolt Eesti Vabariigis müüdud kodumasinate kohta kehtib Võlaõigusseaduse § 218 sätestatud pretensioonide esitamise õigus 2 aastat toote ostukuupäevast arvates. Kui teie Whirlpooli seadmel ilmneb defekt, võtke kohe ühendust Whirlpooli volitatud teenindusfirmaga.

Võrrelge ( Seadmed )

Palun lisage teine toode võrdlusse