• Koduleht
 • Whirlpooli säästutehnoloogiaga vaikne pesumasin
Ülivaikne pesumasin

Ülivaikne pesumasin

Kõige vaiksem pesumasin*,
suure ressursisäästuga

* Eraldiseisvate pesumasinate 8 kg 1400 p/min või rohkem kategoorias tootjate deklareeritud tsentrifuugimismüra võrreldes (2021 mai seisuga). Sellised on Whirlpooli mudelid W6X W845WB EE, W7X W845WB EE.
Kõige vaiksem pesumasin*

Zen mootor

Kõige vaiksem pesumasin*

Suurepärane pesusuutlikkus ei pea enam segama vaikset kodust elu.
Whirlpooli uuel ülivaiksel pesumasinal on eriline mootor ja tugev konstruktsioon. See on disainitud alati vaikselt töötama: kuna maksimaalne müratase on tsentrifuugimisel vaid 65 dBA, siis saad panna masina tööle mis tahes ajal päeva jooksul, ilma et tarbetu müra sind segaks.
* Eraldiseisvate pesumasinate 8 kg 1400 p/min või rohkem kategoorias tootjate deklareeritud tsentrifuugimismüra võrreldes (2021 mai seisuga). Sellised on Whirlpooli mudelid W6X W845WB EE, W7X W845WB EE.
Disainitud uskumatult vaikseks

Zeni küljepaneelid ja kere konstruktsioon

Disainitud uskumatult vaikseks

Uuel pesumasinal on Zeni küljepaneelid, mille spetsiaalne disain minimeerib tsentrifuugimisel vibratsiooni ja vähendab müra levikut. Ja et veelgi parandada masina stabiilsust ja vähendada müra, on paneelid ühendatud omavahel kokku tugevas üheosalises U-kujulises keres.
Öösel või kui vaja keskenduda või puhkepausi ajal

Segapesu | eriti vaikne programm

Öösel või kui vaja keskenduda või puhkepausi ajal

Disainitud toetama sind kogu ööpäeva jooksul: selle programmi müratase on kogu tsükli käigus alla 60 dBA. Madal müratase muudab selle ideaalseks kasutamiseks mis tahes ajal kogu ööpäeva jooksul: kui töötad või kui vajad pisut puhkust või koguni magamise ajal.
Täna säästab Supreme Silence 30%* vähem energiat võrreldes A-klassi vajaliku miinimumiga.

Täna säästab Supreme Silence 30%* vähem energiat võrreldes A-klassi vajaliku miinimumiga.

Tänu WaterSave tehnoloogiale**, mis võimaldab meil kasutada vähem vett, saame vähendada pesufaasis vajaminevat energiahulka.
*Säästa 30% energiat võrreldes A-klassis vajaliku miinimumiga.
**testitud ECO 40-60 tsükliga koos 6TH SENSE'iga, koos WaterSave'iga ja ilma.

Ülim tehnoloogia intuitiivseks ressursisäästuks

Ressursside säästmine kõige hõlpsamal viisil on tähtis.
Whirlpooli ülivaikne pesumasin on disainitud seda võimaldama oma täiustatud tehnoloogiate ja spetsiaalsete anduritega, mis kohandavad automaatselt energia-, detergendi- ja veekasutust.

6TH SENSE tehnoloogia

6TH SENSE tehnoloogia

Igapäevasel pesupesemisel on energia säästmine tähtis. Whirlpooli ülivaikne pesumasin teab täpselt, kuidas seda teha tänu oma 6TH SENSE tehnoloogiale, mis tagab alati kõrgeima tõhususe. See uudne tehnoloogia kohandab energiakasutuse tegelikule pesukogusele vastavaks, tagades nii silmapaistva ja tõhusa pesusuutlikkuse koos suure säästuga: kuni 45% võrra väiksema energiakuluga igal pesukorral.
Automaatne doseerimine

Automaatne doseerimine

Detergendi säästmine iga tsükliga on tähtis: see on tähtis sulle, sinu riietele ja meie planeedile. Just seetõttu on uuel Whirlpooli pesumasinal automaatse doseerimise süsteem, mis võimaldab säästa kuni 30%* detergenti igal pesukorral ja läbida kuni 26 tsüklit** ilma paaki uuesti täitmata. Tänu detergendi täpselt vajalikus koguses kasutamisele kaitseb see tõhus doseerimissüsteem riidekiude ka kulumise eest, mida muidu liigne detergendikasutus põhjustaks.
* Võrreldes enim müüdud (kontsentreeritud) vedelate detergentide soovitatava doosiga
** Kasutades vedela detergendi paaki 5 kg pesu pesemiseks (normatiivne puuvillase pesu kogus standardi IEC 60456 kohaselt) ja 4x kontsentratsiooniga detergenti (keskmiselt 20
Vee säästmine

Vee säästmine

Kuni 59%-line* veesääst iga tsükliga on tähtis. Whirlpooli uus ülivaikne pesumasin ei kasuta kunagi vajalikust ühtegi tilka rohkem vett, et tagada sulle alati erakordne sääst. Tarbitava vee kogust pesukogusele vastavaks kohandades ja vett siledatest ülemistest düüsidest otse riietele pihustades parandab see uudne tehnoloogia pesusuutlikkust ja tagab samal ajal tõhususe.
* Testitud täiskoormusel 45 min, puuvillase, segapesu ja öko 40-60 tsüklitega koos 6TH Sense funktsiooniga ja ilma.

Aur maksimaalse värskuse ja hügieenilisuse tagamiseks

On aeg võtta omaks uus puhtuse ideaal - pehmendav ja ometi põhjalik ja efektiivne. On aeg kogeda auru suutlikkust: see on riiete vastu nii õrn, et kaitseb igat kiudu, ja samas nii tugev, et tagab ülima hügieenilisuse. Whirlpooli ülivaiksel pesumasinal on suurepärased aurufunktsioonid igale ootusele ja vajadusele vastamiseks.

FreshCare+
Auruga värskendamine
Auruga hügieeniliseks muutmine
FreshCare+
 • FreshCare+

  100%-line värskus koguni siis, kui unustad pesu masinasse Ülivaiksest pesumasinast ei ole vaja ilmtingimata kohe tsükli lõppedes pesu välja võtta halva lõhna tekke ja kortsumise vältimiseks: FreshCare+ hoiab need probleemid ära. Tsükli lõppedes sisestab see funktsioon trumlisse auru ja paneb trumli liikuma, et masseerida pesu õrnalt mitmete aeglaste kahesuunaliste võnkuvate liigutustega. Selline kombineeritud toime hoiab riideid masinas kuni 6 tundi pärast tsükli lõppu värskena, vältides peamiste ebameeldiva lõhna allikate vohamist.

Auruga värskendamine
 • Auruga värskendamine

  Unusta ebameeldivad lõhnad ja kortsud vaid 20 minutiga. See eriprogramm muudab vähe kantud riided jälle värskeks ilma neid tarbetult pesemata. Pesumasin genereerib auruvoo, mis tungib kiududesse, eemaldab ebameeldivad lõhnad, lõdvendab kiude ja silub kortse. Auruga värskendamise funktsioon kasutab vähem kui kaks klaasi vett ja kestab vaid 20 minutit.

Auruga hügieeniliseks muutmine
 • Auruga hügieeniliseks muutmine

  Unusta bakterid! Perfektselt puhtaks pesemine muutub vaevatuks. Auruga hügieeniliseks muutmise funktsiooni aktiveerimisel desinfitseerib kuum aur tsükli lõpus pesu. 70 °C/80 °C juures olev aur täidab trumli 30 minutiks, neutraliseerides ilma kemikaale vajamata loomulikul ja jõulisel viisil kuni 99,9%* bakteritest.

  *Tested by Allergy UK on Cotton 40°C, Synthetic 40°C and Bed Linen 60°C programs with Steam option activated