• Koduleht
  • Whirlpool parandab igapäevaelu kodus jätkusuutlikult
Whirlpool parandab igapäevaelu kodus jätkusuutlikult

Whirlpool parandab igapäevaelu kodus jätkusuutlikult

Meie visioon Whirlpoolis on parandada elu kodus. Teame, et selle visiooni täitmine nõuab, et mõtleksime mitte ainult meid ümbritsevale neljale seinale ja kogukondadele, kus elame, vaid ka planeedile, mis meid ülal hoiab.

Oleme oma ajaloo jooksul pidevalt välja töötanud tooteid ja tehnoloogiaid, mis seda visiooni täidavad.

Marc Bitzer, Whirlpool Corp. esimees ja tegevjuht.

Whirlpooli tehnoloogiad, mis aitavad säästa ressursse ja säilitada meie planeeti

Whirlpooli 6<sup>.</sup> MEELE tehnoloogia aitab teil valida õiged seaded

6. MEELE TEHNOLOOGIA

Intuitiivne intelligentsus. Täiustatud jõudlus.

Whirlpooli 6. MEELE tehnoloogia aitab teil tänu toodetes olevatele nutikatele anduritele automaatselt õiged seaded valida.

Meie intuitiivsed funktsioonid suudavad automaatselt reguleerida pesumasinate ja nõudepesumasinate energia- ja veetarbimist. Need vähendavad külmiku ja sügavkülmiku temperatuuri kõikumisi või reguleerivad pesumasina pesuainekulu. Kõik selleks, et muuta teie elu jätkusuutlikult paremaks.
Täiustatud tehnoloogia parandab puhastustulemusi

VEESÄÄSTU TEHNOLOOGIA

Täiustatud tehnoloogia parandab puhastustulemusi

Uued Whirlpool Supreme Silence pesumasinad kasutavad veekogust kõige rangemalt, et tagada igal ajal erakordne kokkuhoid.
Kuna kasutatava vee kogust reguleeritakse vastavalt koormusele ja vesi pihustatakse sileda ülemise otsiku kaudu otse riietele, parandab see täiustatud tehnoloogia puhastustulemusi, tagades suurema tõhususe.
*Testitud täiskoormusega 45 min, puuvillase, segatud ja ECO 40-60 programmidega koos või ilma WaterSave'i ja 6. MEELETA
Autodose tehnoloogia säästab pesuainet igal tsüklil

AUTODOSE TEHNOLOOGIA

Säästke pesuvahendi arvelt, nautige oma riideid kauem

Pesuaine säästmine igal tsüklil on oluline: see on tähtis teile, teie rõivastele ja planeedile.
Seetõttu on uuel Whirlpooli pesumasinal automaatne doseerimissüsteem AutoDose, mis võimaldab säästa pesuainet igal pesukorral ja tagada kuni 26 tsüklit* ilma täitmata. Doseerides täpselt õige koguse pesuainet, väldib see tõhus doseerimine ka pesuaine liigsest kasutamisest põhjustatud kiudude kulumist.
* Kasutades vedelat pesuainepaaki täitekogusega 5 kg (normatiivne puuvillakogus vastavalt standardile IEC 60456) ja pesuaine kontsentratsiooniga 4X (keskmine 20
NaturalDry tehnoloogia – maksimaalne efektiivsus ja ohutus garanteeritud

NATURALDRY TEHNOLOOGIA

Maksimaalne tõhusus ja ohutus garanteeritud

Kuni 70% paremad tulemused. Kuni 15% väiksem energiakulu*.

NaturalDry on automaatne ukseavamise süsteem, mis on loodud nõude ühtlaseks kuivatamiseks tänu loomulikule õhuvoolule. Uks avaneb automaatselt ja turvaliselt ainult siis, kui sisetemperatuur oluliselt langeb, et lasta loomulikul õhul nõudepesumasinasse siseneda ja kuivatada kõiki esemeid silmapaistva tulemuse ja suure energiasäästuga.
* põhineb NaturalDry-ga Whirlpooli kahe sahtliga nõudepesumasina keskmisel kuivatustulemusel ja vastaval energiakulul kombineeritud nõude, sealhulgas plasti, klaasi, terase ja portselani jaoks, võrreldes Whirlpooli kahe sahtliga nõudepesumasinaga, millel puudub NaturalDry. Kuivatustulemused võivad olenevalt nõudepesumasina mudelist ja pesukogusest erineda.
Cleanprotect tehnoloogiaga induktsioonpliidiplaat Whirlpool

CLEANPROTECT

Kaitske planeeti pliidiplaadi puhastamise ajal

CleanProtect tehnoloogia koosneb nanokattega töötlusest, mis katab i100 induktsioonpliidi pinna. Tänu sellele saate oma pliidiplaati puhastada vaid veega ja säästa kuni 6 pudelit rasvaeemaldusvahendit*
* Sääst, mis on arvutatud ühe aasta jooksul, arvestades 11,4 ml üldist rasvaeemaldit (vastab kuule pihustusele), mida kasutatakse kaheksa korda nädalas; pudeli maht on 750 ml.

Uurige, kui palju vett ja energiat saate säästa

Whirlpooli seadmed kohanduvad tarbijate vajadustega, tagades pingutusteta kogemused ning austades planeeti ja selle ressursse tänu meie 6TH MEELE tehnoloogiale. See ühendab intuitsiooni ja jõudluse, minimeerides samal ajal toiduraiskamist, veekasutust, kemikaale ning energiat.
On aeg Whirlpooliga säästurežiim sisse lülitada!
Tänu 6TH MEELE tehnoloogiale saate hõlpsalt säästa nii raha kui ka planeeti! Iga tsükkel annab teile täiuslikud tulemused ning energia- ja veesäästu, aidates seeläbi kaasa jätkusuutlikkusele ja ökoloogiale.

Whirlpool pälvis 2022. aasta EcoVadise jätkusuutlikkuse kohustuse eest kuldmedali

Ettevõtete ja nende tarneahelate tegevust keskkonna-, sotsiaal- ja eetilistel teemadel hindav rahvusvaheline reitinguagentuur EcoVadis andis Beko Europe Management SRL-le Ecovadise jätkusuutlikkuse reitingu 2022 eest kuldmedali.

Kuldmedal asetas Whirlpooli üle 5% maailma hinnatud ettevõtete hulka ning tunnustab meie pikaajalist pühendumust keskkonnasäästlikkusele ja sotsiaalsele vastutusele.