• Koduleht
  • Uus MaxiSpace’i vabaltseisev nõudepesumasin
Uus MaxiSpace’i nõudepesumasin

Uus MaxiSpace’i nõudepesumasin

10% rohkem ruumi mahutamaks kõik nõud.

Lisaruum paindlikkusega

Midagi ei jää kraanikaussi tänu 10% lisaruumile*, et mahutada ka suuremaid nõusid.
Täiustatud tehnoloogia tagab suurepärased puhastamistulemused ja säästab ressursse: uus nõudepesumasin on saadaval B-klassis ja säästab 15% rohkem energiat võrreldes C-klassiga.

* Standardvanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite ja MaxiSpace vanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite võrdlus. Lisaruum tähendab suuremat laadimispinda kolme riiuli vahel.
MaxiSpace-vann

MaxiSpace-vann

Suurem vann pakub 10% lisaruumi*, et laadida alumisele restile kuni 32 cm pitsataldrikud** ja keskmisele kuni 19 cm pikkused magustoidutaldrikud korraga.
* Standardvanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite ja MaxiSpace vanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite võrdlus. Lisaruum tähendab suuremat laadimispinda kolme riiuli vahel.
** Kuni 32 cm läbimõõduga kuni 2 cm sügavusega taldrikud, mis on paigutatud alumise resti keskmistele piidele. Keskmine riiul peab olema ülemises asendis.
Paindlik 3. riiul

Paindlik 3. riiul

Kogu ruum teie söögiriistade jaoks ja paindlik konfiguratsioon, mis võimaldab hoida suuremaid nõusid keskmises riiulis: laadimine on alati vaevatu.

AutoProgram koos 6TH SENSE-tehnoloogiaga

3 automaatset programmi (Mixed, Rapid, Intense), mis kasutavad eksklusiivset 6TH SENSE-tehnoloogiat, et tuvastada koormuse suurus ja määrdumise aste, et kohandada nutikalt tsüklit ja programmi sätteid, säästes kuni 40%* vett ja energiat.

* Katsetatud sisemiselt, võrreldes tsüklite kõige vähem intensiivset ja kõige intensiivsemat täitmist. Säästutulemused olid seotud programmiga AutoMixed.
Teistel tsüklitel saavutati erinev säästutase.
PowerClean Pro

PowerClean Pro

60% võimsamad veejoad alumisel riiulil, mida saab kasutada lisapuhastusvõimsuse saamiseks, et tagada täiuslikult puhtad nõud ilma eelpesuta. Samuti optimeerib see nõude paigutust, pakkudes alumisel restil 30%** lisaruumi.
* Arvutatud protsent vs vee võimsus tsüklis ilma aktiveeritud valikuta.
**Arvutatud protsent võrreldes laadimisruumiga sama Whirlpooli tootesarja ilma PowerCleani lahenduseta mudelitel.
NaturalDry

NaturalDry

Spetsiaalne süsteem, mis avab tsükli lõpus automaatselt ukse, et nõud saaksid loomulikult kuivada, tagades kuni 99%* kuivatusvõime ja kuni 40%** energiasäästu.
* Põhineb kolme resti ja NaturalDryga Whirlpooli integreeritud nõudepesumasina kombineeritud nõude (sh plast, klaas, teras ja portselan) keskmisel kuivatustulemusel, võrreldes ilma NaturalDryta kolme restiga Whirlpooli integreeritud nõudepesumasinaga. Kuivatustulemused võivad olenevalt nõudepesumasina mudelist ja pesukogusest erineda.
** Arvutatud energiasäästu protsent vs välja lülitatud NaturalDry valikuga Eco programm.
MUUD FUNKTSIOONID

Uus siinisüsteem

Vanni põhja, siseukse ja alumise resti rataste uus disain tagab riiuli sujuvama liikumise ja hõlpsa kasutamise. Ka siis, kui koormuse hulka kuuluvad rasked nõud ja pannid.

Intuitiivne kasutajaliides

Uue Whirlpooli nõudepesumasina juhtpaneel muudab kasutamise intuitiivsemaks kui kunagi varem: valige eelistatud tsükkel/suvand ja kuvage ekraanil põhjalik teave funktsioonide ja programmide kohta.

Vaikne valik

Spetsiaalne valik, mis paneb nõudepesumasina nõusid vaikselt puhastama: vibratsioon ja müra vähenevad kuni 3 dBa*.
* Katsetatud sisemiselt, võrreldes tsükli mürataset sisse lülitatud vaikse valikuga ja ilma. Müra vähendamine on olenevalt valitud tsüklist vahemikus 1 dBA kuni 3 dBA.