Uus MaxiSpace’i nõudepesumasin

Uus MaxiSpace’i nõudepesumasin

Tutvuge suurima* kolmanda restiga koos integreeritud veejugadega.

*Põhineb müügimahu andmete põhjal 2023. aasta mais, 5 juhtiva kaubamärgi hulgas.

Saage tuttavaks SpaceClean’iga: suurim kolmas rest*

Täiuslikult loodud selleks, et laadida kõike: alates kõrgetest klaasidest ning lõpetades suurte kausside ja vormidega, ilma pingutuseta ning vabastada ruumi lisaesemete jaoks.

*Põhineb müügimahu andmete põhjal 2023. aasta mais, 5 juhtiva kaubamärgi hulgas.
Video
Video
Kolmas rest koos integreeritud veejugadega

Kolmas rest koos integreeritud veejugadega

SpaceClean on turul esimene* kolmas rest koos integreeritud veejugadega. See on loodud jõudma teie nõude kõikidesse nurkadesse ja tagama täiusliku puhastamise.
* Väide viitab kõigile i kaubamärkide all müüdavatele kolmanda restiga nõudepesumasinate mudelitele, millel on integreeritud pihustusjoad: Whirlpool, Hotpoint, Hotpoint/Ariston, Bauknecht. Turg: EMEA (Euroopa, Lähis-Ida, Aafrika). Mai 2023.
Rohkem ruumi koos MaxiSpace-vanniga

Rohkem ruumi koos MaxiSpace-vanniga

See avar vann pakub +10%* LISARUUMI: kraanikaussi ei jää nõusid, olenemata olukorrast või sellest, kui palju esemeid peate pesema.
* Standardvanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite ja MaxiSpace vanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite võrdlus. Lisaruum viitab suuremale laadimispinnale kolme riiuli vahel.
Video 2
Video 2

AutoProgram koos 6TH SENSE-tehnoloogiaga

Meie automaatsete programmidega säästate tänu 6TH SENSE-tehnoloogiale kuni 40%* vett ja energiat.

See tuvastab masinasse laaditud koguse ja määrdetaseme, et tsükli ja programmi sätteid arukalt kohandada.

* Katsetatud sisemiselt, võrreldes tsüklite kõige vähem intensiivset ja kõige intensiivsemat täitmist. Säästutulemused olid seotud programmiga AutoMixed. Teistel tsüklitel saavutati erinev säästutase.
Tutvuge PowerClean Pro’ga

Tutvuge PowerClean Pro’ga

60%*võimsamad veejoad, mis asuvad alumisel restil: nautige täiesti puhtaid nõusid ilma eelpesuta, isegi kõrbenud toiduga. PowerClean Pro pakub ka +30%** lisaruumi alumisel restil.
* Arvutatud protsent vs vee võimsus tsüklis ilma aktiveeritud valikuta.
**Arvutatud protsent võrreldes laadimisruumiga sama Whirlpooli tootesarja ilma PowerCleani lahenduseta mudelitel.
Kuivatage nõud NaturalDry abil

Kuivatage nõud NaturalDry abil

Kuni 99%* kuivatusjõudlus, kuni 40%** energiasääst: see spetsiaalne süsteem avab tsükli lõpus automaatselt ukse, et nõud loomulikult kuivatada.
* Põhineb kolme resti ja NaturalDryga Whirlpooli integreeritud nõudepesumasina kombineeritud nõude (sh plast, klaas, teras ja portselan) keskmisel kuivatustulemusel, võrreldes ilma NaturalDryta kolme restiga Whirlpooli integreeritud nõudepesumasinaga. Kuivatustulemused võivad olenevalt nõudepesumasina mudelist ja pesukogusest erineda.

** Arvutatud energiasäästu protsent vs välja lülitatud NaturalDry valikuga Eco programm.
Loodud kõikidele köökidele

Loodud kõikidele köökidele

Lihtne paigaldussüsteem tagab väga paindliku kõrguse reguleerimise. Uksepaneeli kõrgus võib olla kuni 84 cm ja soklit saab vähendada kuni 0 cm-ni. Uuel nõudepesumasinal on liughinged, mis võimaldavad toetada erinevatest materjalidest paneele kaaluga 3 kg kuni 10 kg ja paksusega 16 mm kuni 25 mm.
MUUD FUNKTSIOONID

Uus siinisüsteem

Vanni põhja, siseukse ja alumise resti rataste uus disain tagab riiuli sujuvama liikumise ja hõlpsa kasutamise isegi siis, kui masinas on rasked nõud ja pannid.

Intuitiivne kasutajaliides

Eelistatud tsükli/suvandi valimiseks ning funktsioonide ja programmide põhjaliku teabe kuvamiseks ekraanil piisab lihtsast liigutusest.

Vaikne valik

Spetsiaalne valik, mis vähendab mürataset kuni 3 dBA*, saavutades samal ajal täiusliku pesu- ja kuivatustulemuse.
* Katsetatud sisemiselt, võrreldes tsükli mürataset sisse lülitatud vaikse valikuga ja ilma. Müra vähendamine on olenevalt valitud tsüklist vahemikus 1 dBA kuni 3 dBA.