• Koduleht
 • Uus induktsioonpliit koos CleanProtect™-iga
Uus induktsioonpliit i100 koos CleanProtectTM-iga

Uus induktsioonpliit i100 koos CleanProtectTM-iga

Lihtsamini, pelgalt veega puhastatav* pliidiplaat.

* Võrreldes Whirlpooli katmata induktsioonpliitidega.

Pühkige koristamisega seotud stress minema

Puhastage kõik vaid veepihustiga ja stressivabalt.
Tagage aja jooksul läikiv viimistlus ilma agressiivseid tööriistu või pesuaineid kasutamata.

Video
Video
Kaitstes pliidiplaati, kaitsete planeeti

Kaitstes pliidiplaati, kaitsete planeeti

Kas teadsite, et tänu CleanProtect™-ile saate säästa kuni kuus pudelit rasvaeemaldusvahendit*?
* Sääst, mis on arvutatud ühe aasta jooksul, arvestades 11,4 ml üldist rasvaeemaldit (vastab kuule pihustusele), mida kasutatakse kaheksa korda nädalas; pudeli maht on 750 ml.

Nautige toidu valmistamist

6TH SENSE-tehnoloogiaga on ideaalne toiduvalmistamine tõepoolest intuitiivne. Tänu neljale spetsiaalsele eelseadistatud funktsioonile pole õige kuumuse taseme seadistamine enam probleem. Piisab, kui valida programm – soojas hoidmine, sulatamine, hautamine, keetmine – ja pliidiplaat seab automaatselt soovitud toiduvalmistusmeetodi jaoks parima võimsustaseme.

Soojas hoidmine
Sulatamine
Hautamine
Keetmine
Soojas hoidmine
 • Soojas hoidmine

  Hoidke toitu soojas ühe sõrmevajutusega. Soojas hoidmise funktsioon hoiab toidu ideaalsel temperatuuril pärast küpsetusfaasi, ilma kõrbemisohuta.

Sulatamine
 • Sulatamine

  Sulatage koostisosad ühe klõpsuga. Sulatamisfunktsioon viib õrna toidu, nagu šokolaad ja või, sulatamiseks ideaalse temperatuurini, vähendades põletamist või kleepumist.

Hautamine
 • Hautamine

  Aeglane küpsetamine ilma põletamiseta. Hautamise funktsioon hoolitseb aeglaselt valmivate roogade eest. Nii aurustuvad vedelikud aeglaselt, hoides toidu mahlasena ja takistades selle kleepumist potti.

Keetmine
 • Keetmine

  Keetke vett ja hoidke seda keevana. Keetmise funktsioon hoiab kõike kontrolli all: soojendab tõhusalt vett, väldib ülekeemist ja energia raiskamist.

Ühendage keedualad oma vajaduste järgi

ConnexionZone
FlexiCook
FlexiSide
ChefControl
ConnexionZone
 • ConnexionZone

  Ideaalne ruum igas suuruses pottide ja pannide jaoks. Kaks sõltumatut keeduala, mida saab hõlpsasti ühendada, et mahutada suuremaid kööginõusid.

FlexiCook
 • FlexiCook

  Võimaldab kahe sama kuumusastmega keeduala kombineerimisel loodud ala paindlikku kasutamist. Flexi ala jääb aktiivseks, liigutades potti sellel alal, kasutades seda või kattes selle täielikult.

FlexiSide
 • FlexiSide

  Maksimeerib ruumi, luues ühtlase soojusjaotuse tänu neljale induktiivpoolile. Keedualasid saab kasutada eraldi või vertikaalselt omavahel ühendada, nii et panne saab asetada ja liigutada kõikjal.

ChefControl
 • ChefControl

  Jaotab pliidiplaadi kolmeks erinevaks kuumutustsooniks ja aktiveerib need automaatselt olenevalt poti asendist. Panne saab liigutada ühest piirkonnast teise, nii et roogasid saab küpsetada erinevatel temperatuuridel: terve küpsetustsükkel kõrgest madala temperatuurini, libistades panni lihtsalt pinnal.

Muud funktsioonid

Otsene kindlaks määramine ja juurdepääs

Uus kasutajaliides muudab pliidiplaadiga suhtlemise lihtsamaks kui kunagi varem. See määrab kindlaks keedualad ja iga ala juhtnupud on selgelt arusaadavad. Tänu otseuurdepääsule võimsustasemetele on pliidiplaadi juhtimine veelgi nutikam.

Võimsuse haldus

Täielik tarbimise paindlikkus: soovitud maksimumvõimsust on võimalik seada, kui valida neljast olemasolevast tasemest ühe: 2,5 kW, 4,0 kW, 6,0 kW või 7,2 kW. Pliidiplaat jaotab kuumuse automaatselt kõikidele keedualadele, järgides alati eelseadistatud piirmäära.

Loodud pingutuseta sobituma

Uue Whirlpooli induktsioonpliidiplaadi disain on optimeeritud nii, et see sobiks sujuvalt igasse kööki. Selle all ei ole vaja ruumi eesmise ventilatsiooni jaoks, esteetikat rikkumata. Tänu ilma vaheta struktuurile asetub klaas otse töötasapinnale, isegi kõige õhematele. Minimaalne nõutav töötasapinna paksus on tegelikult 12 mm ilma ahjuta või 28 mm ahjuga. Ilma reguleerimise või muutmiseta libiseb see hõlpsalt 60 ja 65 cm gaasipliidi väljalõigetesse*. Tulemuseks on sujuv ja suurepärane paigalduskogemus.

* Kehtib induktsioonpliidiplaatide 60–65 kohta gaasipliidiplaadi väljalõigetel 480 × 560.