• Koduleht
  • Sisseehitatud külmik Space400 Total No Frost
Sisseehitatud külmik Space400 Total No Frost

Sisseehitatud külmik Space400 Total No Frost

Oma kategooria suurim mahutavus*
muretuks hoiustamiseks.

* Põhineb konkureerivate tootjate deklareeritud kogu netovõimsusel, võttes arvesse sisseehitatud põhjakinnitusega külmiku-sügavkülmiku segmenti, ja viitab kõigile mudelitele, mille kogu netovõimsus on 394 LT, mida müüakse i kaubamärkide all: Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.
Oma kategooria suurim mahutavus*

Oma kategooria suurim mahutavus*

Laadige külmkapp täis ja ärge muretsege: saate 50% rohkem ruumi** kuni 8 lisatoidukoti*** hoidmiseks. Nii saate vähendada poeskäike ja nautida värsket toitu igal ajal, kui soovite.
* Põhineb konkureerivate tootjate deklareeritud kogu netovõimsusel, võttes arvesse sisseehitatud põhjakinnitusega külmiku-sügavkülmiku segmenti, ja viitab kõigile mudelitele, mille kogu netovõimsus on 394 LT, mida müüakse i kaubamärkide all: Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.** Võrreldes Whirlpooli standardse BI 55 cm jäävaba külmiku-sügavkülmikuga.
*** Võrdlus põhineb 56 cm × 60 cm ostukoti 18,7 kasutataval liitril. Võttes arvesse 60 cm külmkappi koos 250LT VS 394LT.
Kõige vaiksem külmik oma kategoorias*

Kõige vaiksem külmik oma kategoorias*

ZenInverter-tehnoloogia abil saavutab külmik madala mürataseme (ainult 32 dbA). See muudab külmiku oma kategoorias kõige vaiksemaks, võimaldades teil nautida häirimatuid hetki kodus enese eest hoolitsedes.
* Põhineb konkureerivate tootjate deklareeritud müratasemel. Nõue puudutas kõiki i kaubamärkide all müüdavaid sisseehitatud põhjakinnitusega 70 cm külmikuid, mille müratase on 32 dB: Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.
Unustage käsitsi sulatamine

Unustage käsitsi sulatamine

Total No Frost Technology pakub ideaalseid säilitustingimusi, vältides jää teket sügavkülmikus ja veepiiskade teket külmiku tagaõõnsuses.

Säilitage kõik oma ostud SpaceManagement Suite’i abil

Teie toit selle parimal kujul

Sisseehitatud külmikul Space400 Total No Frost on 6TH SENSE-tehnoloogia, mis jälgib pidevalt temperatuuri taset ja tuvastab automaatselt kõikumised, et taastada see optimaalsel tasemel.
Nii säilib toit alati parimal kujul.

Kohandatav teie vajadustele

Kohandatav teie vajadustele

Multi Fresh-kast on kolme erineva temperatuuriseadistusega sahtel eritoiduainete säilitamiseks. Pöörake lihtsalt nuppu, et reguleerida temperatuur eriseadistusele, ning säilitage kala ja liha, piimatoodete või puuviljade ja köögiviljade värskus.
Rohkem ruumi tervisele ja värskusele

Rohkem ruumi tervisele ja värskusele

Hoidke kõik oma toiduained värsked ja hästi säilinud spetsiaalsetes karpides: Fresh box+, Deli box ja Snack box. Kaitske toiduaineid bakterite kasvu eest kuni 99,9%* tänu eemaldatava Fresh-aluse Microban Silver Shield®-ile.
* Sõltumatult katsetanud IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, UK) kooskõlas standardiga ISO 22196.
DISAIN

Metallist MultiFlow

Tänu optimaalselt jaotatud tuulutusavadele aitab see külma õhku õõnsuses ühtlaselt jaotada, tagades minimaalsed temperatuurikõikumised* riiulite vahel, et säilitamine oleks muretu.
* Sisekatse põhjal mõõdeti maksimaalne temperatuuride erinevus 0,6° kõige külmema ja soojema riiuli vahel normaaltemperatuuri seadistusel (4°). Tulemused võivad erinevatel temperatuuriseadistustel erineda.

Nähtamatu paigaldus

Uued peidetud siinid on sujuvalt integreeritud külmiku ukse taha, võimaldades nähtamatu paigalduse sobituda iga köögi disainiga.

Avamiseks lükake

Lihtsalt puudutage ja tõmmake: avage külmiku ja sügavkülmiku uks ilma pingutuseta. Perfektne ka moodsates käepideme vabades köökides.