Küpsiste kasutamine

Meie veebilehed kasutavad küpsiseid ja teisi jälgimistehnoloogiaid, et kindlustada teile parim kasutajakogemus meie veebilehel. Leiate rohkem infot küpsiste ja nende kasutamise kohta allpool. Et saada rohkem infot teie isikuandmete töötlemise kohta Whirlpool Eesti OÜ poolt, palun lugege meie privaatsusinfot.


Küpsised – on väikesed tekstifailid, mis võidakse salvestada teie arvutisse, et saaksite järgmisel sisenemisel kasutada teatud funktsioone. Küpsised on jaotatud järgmistesse kategooriatesse:

Enamik veebilehitsejaid on vaikimisi seatud automaatselt aktsepteerima küpsiseid. Sellegipoolest võite muuta seadeid nii, et blokeerida küpsiste saatmine teie seadmesse või lubada ainult mõnda kategooriat. Palun pidage meeles, et kui sirvimis- või funktsionaalsed küpsised on keelatud või eemaldatud, ei pruugi kõik veebilehe rakendused töötada plaanitult. Küpsiste eemaldamise ja seadete muutmise juhised on toodud allpool:


Veebimajakad – on väikesed elektroonilise kujutise failid, mida võib lisada veebilehele või e-kirjale ning on tavaliselt inimsilmale nähtamatud. Kasutamisel võivad veebimajakad (ka "clear GIF" või "jälgimispikslid") edastada sellist infot nagu: kui palju inimesi külastab veebilehte, kas nad on ühekordsed või korduvad külastajad, milliseid lehti ja kui kaua nad on vaadanud, kui hästi teatud online kampaaniad on toiminud ja muud sarnast infot. E-kirjas kasutamisel võivad nad näidata kirja avamise aega, kas ja kui palju kordi seda edastati ja milliseid linke e-kirjas kasutaja avas. Toetudes sellele infole, saame me kohandada sisu, tooteid, teenuseid ja pakkumisi, et paremini vastata teie huvidele, samuti tutvustada teid Whirlpooli toodete, teenuste ja pakkumistega, mis võivad teile huvi pakkuda.


Logifailid – on failid, mis salvestavad veebitoiminguid ja koguvad mitteisiklikke statistilisi andmeid teie tegevuse kohta meie veebilehel. Logifailid aitavad meil muude asjade hulgas saada: (i) teie IP aadressi, mis on teie arvutile veebiteenuse pakkuja poolt määratud unikaalne numbrikombinatsioon (pidage meeles, et sõtuvalt teenusepakkujast võib see number olla erinev iga kord, kui ühendute internetiga); (ii) kasutatava veebilehitseja tüüp ja operatsioonisüsteem; (iii) muu info teie internetikülastuse kohta, nagu veebiaadress, millelt tulite meie veebilehele ja külastuse aeg. Lisaks selle info kasutamisele teadmaks, kuidas meie veebilehti kasutatakse, võime logifailide abil kogutud infot nagu IP aadressid (koos teie isikuandmetega) kasutada tehniliste probleemide kõrvaldamiseks, internetiturvalisuse tagamiseks ning vajaduse korral takistada või limiteerida teatud kasutajate ligipääsu meie veebiteenustele.


Me jätame endale õiguse igal ajal muuta ja täiendada seda privaatsuse ja küpsiste infot. Kõik muudatused tehakse avalikuks sellel veebilehel. Palun kontrollige aeg-ajalt, kas nimetatud tekstis on tehtud muudatusi. Leiate viimase muudatuse kuupäeva selle lehe ülaosast.

Vajutagesiia, oma eelistuste muutmiseks.

Võrrelge ( Seadmed )

Palun lisage teine toode võrdlusse